Prawdanaforum.biz.pl

Sama prawda na forum

Ciekawe Dyskusje

Dużo Użytkowników

Szybkie Odpowiedzi

[Oferta] Instytut Kultury Miejskiej - Bank Zdjęć

Strona główna > Nowe oferty na WebBazar > Ogłoszenia firm > [Oferta] Instytut Kultury Miejskiej - Bank Zdjęć

[Oferta] Instytut Kultury Miejskiej - Bank Zdjęć

22.05.2023 00:30:14 Fotografia Art of Light oddaje istotę i urok historycznych budowli. W portfolio znajdują się zdjęcia Kunsztu Wodnego Gdańsk, XVI-wiecznej przepompowni, jaka ułatwiała zaopatrzenie miasta w wodę. Jednak na stronie jest więcej niż na pierwszy rzut oka, możemy zobaczyć. Kunszt Wodny nie tylko utrzymywał miejskie studnie i fosę, niemniej jednak zarówno napędzał młyny.

Współczesny obiekt, który zastąpił pierwotny obiekt, Instytut Kultury Miejskiej, w niewielkim stopniu przypomina swojego poprzednika. Budynek Wasserkunst o otwartej koncepcji pomieści kino, pracownie, bistro, miejsca do pracy i punkty informacyjne, na nowo definiując przeznaczenie tego miejsca. Oprócz obszernego parteru, górne piętro budynku zostanie przekształcone w pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne lub kawiarnie. Zgodnie z planami Instytutu Kultury w sali replik zwiedzający będą mieli okazję przyjrzeć się pierwotnej funkcji Kunsztu Wodnego.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat historii tego wspaniałego miejsca, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej pod adresem: https://www.stockpressphoto.eu/urban-space/kunszt-wodny-gdansk.

22.05.2023 11:11:31 © Copyright Prawdanaforum.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.